Aplikacja Mobilna Betclic 2022

Dynamicznie rozwijająca się branża bukmacherska stawia coraz większe wymagania przed operatorami zakładów. Firmy bukmacherskie starają się podążać za aktualnymi trendami na świecie. Jednym z nich jest coraz większy ruch mobilny, a bukmacherzy wychodząc naprzeciw klientom ofertują funkcjonalne aplikacje mobilne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami platformy mobilnej Betclic.

BetclicBonusyPobierz aplikację Betclic
Bonus na zakłady Zakład bez ryzyka do 200 zł POBIERZ TERAZ
Bonus mobile Do 40 zł POBIERZ TERAZ
Bonus za polecenie Do 40 zł POBIERZ TERAZ
Bonus w kasynie Do 800 zł BETCMAX
iOS & Android 

Instalacja aplikacji

Aplikacja mobilna firmy Betclic jest przeznaczona dla graczy, korzystających z urządzeń z systemami operacyjnymi Android lub iOS. Poniżej prezentujemy najcenniejsze wskazówki, które musisz wiedzieć przed rozpoczęciem gry na tejże platformie.

Rejestracja konta?

Jeżeli posiadasz już konto gracza, to po zainstalowaniu aplikacji zalogujesz się na nie, za pośrednictwem swoich danych. Zapewne zastanawiasz się co w przypadku, gdy dopiero rozpoczynasz przygodę w Betclic. Nic trudnego. Bukmacher za pośrednictwem platformy mobilnej umożliwia rejestracje nowych graczy. Co ważne – możemy jej dokonać na dwa różne sposoby. Pierwszy to standardowa rejestracja, z podaniem wszystkich danych oraz potwierdzeniem tożsamości. Alternatywną opcją jest „szybka rejestracja”, dzięki której zaoszczędzimy sporo czasu. W tym przypadku zostaniemy poproszeni o prowadzenie tylko najbardziej wymaganych danych, a pozostałe uzupełnimy w czasookresie wymaganym przez Betclic.

Pobieranie na iOS

W przypadku urządzeń z rodziny Apple (posiadających system operacyjny iOS) pobranie aplikacji możliwe jest bezpośrednio w iTunes lub App Store. Po pobraniu pliku instalacyjnego nastąpi automatyczne rozpakowanie i instalacja. Już po kilkunastu sekundach od ściągnięcia aplikacji będziemy mogli rozpocząć korzystanie z niej.

Aplikacja dla Androida

Znacznie inaczej wygląda sprawa w przypadku posiadaczy smartfonów, czy tabletów z systemem operacyjnym Android. Droga do zdobycia aplikacji jest nieco wydłużona. Ze względu na restrykcje nałożone przez Google – firma nie zezwala na zamieszczanie aplikacji bukmacherskich w Sklepie Play, pliku instalacyjnego musimy poszukać na stronie bukmachera.

Zanim jednak zaczniemy instalację, musimy dokonać zmian w ustawieniach bezpieczeństwa naszego urządzenia – wymagane jest to dla wszystkich aplikacji pobranych spoza oficjalnego Sklepu Play. Opiszmy to krok po kroku. Wchodzimy w Ustawienia, a następnie Zabezpieczenia lub Bezpieczeństwo (w zależności od wersji systemu operacyjnego). Na sam koniec zaznaczamy opcję „zezwól na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż Sklep Play”.

Po przebrnięciu przez etap zmiany ustawień w naszym urządzeniu, możemy udać się na stronę Betclic, gdzie w zakładce Aplikacja mobilna z łatwością znajdziemy odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego. Dokonać tego możemy również poprzez zeskanowanie kodu QR, jeżeli posiadamy zainstalowaną aplikację umożliwiającą jego odczytanie.

Pozostałe systemy operacyjne

Aplikacja nie wspiera innych systemów operacyjnych niż Android i iOS. Nie oznacza to jednak, że Betclic nie pomyślał o pozostałych użytkownikach – jak chociażby Windows Phone. Dla tego systemu operacyjnego, a także innych dostępnych na rynku bukmacher przygotował mobilną wersję strony internetowej. Nie posiada ona tylu funkcjonalności, co aplikacja mobilna, ale jest pewnego rodzaju rozwiązaniem. „Dostanie” się na stroną mobilną nie wymaga z naszej strony żadnego dodatkowego ruchu – wystarczy, że na swoim urządzeniu wpiszemy adres strony internetowej Betclic, a odpowiednie narzędzia automatycznie wyświetlą nam witrynę w tzw. wersji „light”.

Oferta zakładów

Jak już wspomnieliśmy na wstępie artykułu, każdy bukmacher chcący należeć do absolutnej czołówki branży musi dostarczyć swoim klientom świetną aplikację mobilną. Rozumie się poprzez to m.in. fakt, że musi ona posiadać szeroki wachlarz możliwości rozrywki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty mobilnej dla graczy Betclic.

Zakłady przedmeczowe

Na platformie mobilnej dostarczonej przez Betclic znajdziemy pełną ofertę zakładów przedmeczowych. Bukmacher oferuje swoim klientom różne sporty, a także rozgrywki. W aplikacji mobilnej Betclic znajdziemy nie tylko najpopularniejsze dyscypliny, jak piłka nożna, czy tenis, ale także nieco „egzotyki”. Za przykład może posłużyć chociażby futbol australijski.

W przypadku zakładów przedmeczowych możemy mówić o następujących liczbach: ponad 40 różnych sportów, a wśród nich najciekawsze wydarzenia, na które do dyspozycji mamy blisko 200 rynków. Największą liczbą rozgrywek wyróżniają się sporty takie, jak piłka nożna, tenis, koszykówka. W przypadku piłki nożnej znajdziemy nawet najbardziej oddalone ligi świata z takich kontynentów, jak Afryka czy Ameryka Południowa.

Zakłady na żywo

Także w przypadku zakładów na żywo, bukmacher oferuje w aplikacji mobilnej wszystkie zakłady, które dostępne są w głównej ofercie. Codziennie Betclic dostarcza swoim klientom setki wydarzeń na żywo, a dzięki kilku funkcjom, które opisaliśmy w dalszej części artykułu obstawianie w czasie rzeczywistym jest jeszcze bardziej przyjemne.

Co znajdziemy w aplikacji Betclic?

Aplikacja mobilna Betclic posiada niemalże wszystkie funkcjonalności, które dostępne są za pośrednictwem platformy internetowej. Nieco doczepić się można do utrudnionego kontaktu z Obsługą Klienta, gdyż Betclic za pośrednictwem aplikacji mobilnej nie dostarcza usługi czatu na żywo z Konsultantem. Wyróżnić warto kilka rzeczy, które stworzone zostały z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i smartfonów. Po szczegóły zapraszamy niżej.

Promocje mobilne

Na platformie mobilnej znajdziemy pełną ofertę promocji powitalnych, a także bonusów dla najaktywniejszy graczy. Dodatkowo Betclic co jakiś czas przygotowuje unikalne promocje, czy podwyższone kursy na poszczególne wydarzenia dla użytkowników aplikacji. Jak widać, warto korzystać z tej platformy, by zwiększyć swoje szanse na wygranie, czy podwyższyć same wygrane.

Cash-out

Identycznie, jak w przypadku wersji podstawowej, tak i w aplikacji mobilnej mamy możliwość „odsprzedania” kuponu przed jego całkowitym rozliczeniem. Jeżeli przykładowo trafiliśmy trzy wydarzenia, a jedno jeszcze jest otwarte i chcemy ograniczyć nasze ryzyko – możemy wówczas skorzystać z funkcji cash-out, czyli odsprzedać nasz kupon za zaproponowaną przez bukmachera kwotę.

Szybki zakład

Specjalnie dla użytkowników aplikacji Betclic przygotował opcję „szybki zakład”, gdzie jednym kliknięciem możemy obstawić interesujące nas wydarzenie.

Płatności poprzez aplikację

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej możemy dokonać zarówno zasilenia konta gracza, jak i podjęcia środków na rachunek bankowy. Betclic udostępnia kilka metod płatności, wśród których znajdziemy m.in. błyskawiczne przelewy, czy portfele wirtualne. W ciągu kilku minut środki znajdą się na naszym koncie i możemy niemalże natychmiastowo rozpocząć grę.

Transmisje wideo

Betclic wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy, którzy lubią pograć na żywo. Pełen dostęp do transmisji wideo znajdziemy za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jeżeli jakieś wydarzenie nie posiada streama, to z poziomu tej platformy możemy śledzić jego przebieg również za pośrednictwem wizualizacji na żywo, czyli popularnego match trackera.

Dostępność

Bukmacher wprowadził wiele udogodnień dla użytkowników mobilnych. Wymienić tutaj możemy chociaż zabezpieczenie logowania do aplikacji za pośrednictwem kodu PIN, czy Touch ID (odcisk palca)

Dodatkowo w aplikacji możemy ustawić tzw. powiadomienia push, dzięki czemu nie przegapimy najcenniejszych dla nas informacji. W wyskakujących okienkach zostaniemy poinformowani o rozliczeniu naszych zakładów, czy najnowszych promocjach. Dzięki temu nie będziemy musieli „głębiej” szukać, czy wygraliśmy, czy też zmuszeni jesteśmy pogodzić się z porażką.

Podsumowanie

Aplikacja mobilna zaprezentowana przez Betclic to jedna, z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku zakładów bukmacherskich. Znajdziemy tutaj pełną ofertę zakładów, transmisje na żywo oraz wszystkie najważniejsze opcje, które bukmacher dostarcza w podstawowej wersji strony. Doczepić się można nieco do Obsługi Klienta za pośrednictwem platformy mobilnej – brakuje czatu na żywo. Niemniej jednak, polecamy korzystanie z tej formy rozrywki u Betclic.

 

Ostatnia aktualizacja: czerwiec r